bolak

Program kterej by dokázal všechny čísla ve všech textovejch dokumentech zdvojnásobit, a nebo vynásobit libovolným koef.

Dejme tomu že mám dokument o dvou set stránkách a mám tam tisíce číslel v rozmezí od 1 do 1000, a já potřebuju, aby každý todle číslo bylo přesně 2× větší. Klasický nahrazení přes CTRL+H by při takovým množství čísel bylo dost obtížný, navíc to nejsou jen celý čísla ale i s desetinnejma čárkama, tak mě zajímá jestli toho nemůžu docílit nějak jinak…

Odpovědi
okqork

zkus http://letecka­posta.cz/919615224 třeba to pomůže… 🙂