Program Free to video

Poradí mě někdo jak nastavit tento program na snímání obrazovky – nahrává jen prázdné video bez zvuku.Nevím jestli je to nastavením nebo je program poškozen.Hledala jsem něco o nastavení ale nic určitého jsem nenašla

Nejlepší odpověď
anonym

neznam tento program ani google nenasel zadne blizsi informace o nem, asi to neni nic obvykleho … zkuste radeji http://camstu­dio.org/ … ten je uz mnohokrat overeny a snima obrazovku spolehlive (dokonce do vlastniho efektivnejsiho videoformatu pomoci CamStudioCodec, ktery uz podporuje i youtube pri primem uploadovani) zaznamenava vcetne zvuku