SinceX

Produkty Oracle?

Dělám prezentaci o firmě Oracle ale jaksi nevím, jak bych měl sformulovat produkty firmy Oracle. Má to vypadat tak, že kategorie (Software, služby,…) název (Oracle Business,..) :) Neznáte například nějaký? A něco o nich?:)

Odpovědi
anonym

tady to máš přehledně shrnuto
http://en.wiki­pedia.org/wiki/O­racle_Database#Re­lated_software

z tech znamejsich veci, ktere se k vam mozna dostali uvedu priklad:
Možná znáte openoffice, to sice není dílo oraclu, ale díky tomu že oracle nedávno koupil Sun Microsystems, spadli pod jeho kridla prave i openoffice.

Jejich specializace je vsak uplne jinde, vyviji hlavne databazova reseni pro velke firmy.