Avatar uživatele
FlAsh_7

Poradili byste mi prosím nějaké PRODUKTIVNÍ aktivity/projekty na hlavní prázdniny?

Dobrý den

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kelley, Rokio před 1763 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano. Odejít někam do lesa jen s nožem a dekou a žít tam celé prázdniny a živit se lovem a sběrem. Bezvadné prázdniny!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kelley

Cestovat do nějakých zajímavých končin (ani to nemusí být zahraničí) a nafotit a napsat o tom reportáž, třeba na blog…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Drap, jako vesničan jsem ve větším městě šel roubovat nějaké stromky. Vzal jsem si na to hodně velký kuchyňský nůž, čepel tak 25 cm. Také jsem si cestou nařezal a zašpičatil lískové hůlky (vzhledu menších oštěpů)na ochranu stromečků proti zvěři. A jak si tak městskou zelení našlapuji s tím zabijáckým nožem a oštěpy vzbuzuji pozornost obyvatel. Tak jsem je uklidnil, že jsem z východu a živím se lovem. Hned nastalo úzkostné ohlížení se po domácích vypasených pejsáncích… Příběh je přikrášlen, ale chci říct, že by tazatel asi měl docela fušku uživit se zrovna v lese. Snad při trošce štěstí, nápaditosti a toleranci myslivců. Možná by ho ale vzali za stravu na výpomoc na nějaké biofarmě, dokonce je nějaká síť farem, které jsou do takové akce přihlášeny. Nebo jsou dobrovolnické projekty u nás i daleko v cizině, ale nemám přehled.

před 1763 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek