JJp

Product key = hdd serial number?

Je product key na licenčním štítku (COA) notebooku to samé jako „HDD Serial Number“ uvedené v Setup (po zmáčknutí F2 při startu notebooku)?

Mám v pořádku S/N + SNID čísla na jedné nálepce, ale druhá s product key je ošoupaná a potřebuji reinstalovat Win7 Home Prem OA – programy na zjištění produkt klíče vždy načítají PC, ze kterého jsou spuštěny, což nepotřebuji :-/
Doplňuji:
led: Příště si alespoň přečtěte, na co odpovídáte. Vaše odpověď je NAPROSTO NEUŽITEČNÁ.

Nejlepší odpověď
led

produkt key windows 7 môžte zistiť, vo vlastnom počítači, pomocou programu Produkey odkaz na download http://www.nir­soft.net/util­s/produkey.zip
je uložený vo formáte zip, rozbaľte a kliknite na ProduKey.exe, vypíšu sa vám údaje na windows, office a IE
Doplňuji:
Pokiaľ ste kúpili počítač s predinštalovaným Windows OEM, inštalačné súbory máte uložené na HDD, vtedy nemáte problem si reinštalovať Windows, pokiaľ tak robíte na pôvodnom počítači. Pri inštalácii na zmenený hardware, či iný počítač pôvodná licencia OEM zaniká… Prečítajte si licenčné podmienky.
Pokiaľ používate inštalačné CD, pri reinštalácii si program automaticky načíta.

Další odpovědi
anonym

HDD SN je něco úplně jiného, než SNID a i než ProductKey Win…
Pro zjištění Win klíče je použitelných více programů (např. i Speccy – https://www.pi­riform.com/spec­cy/download/stan­dard , který ti poslouží i k informacím o HW notesu a nainstalovaných ovladačích – před reinstalem vřele doporučuju zazálohovat a nebo stáhnout nové).