Renča

Prodloužení parapetu nad tělesem ústředního topení – je vhodné?

Potřebuji v kuchyni víc odkladního prostoru a uvažuji o rozšíření parapetu směrem do místnosti. Neprojeví se to na spotřebě plynu, když pod parapetem je topení?

Nejlepší odpověď
Hykam

Samozřejmě tím narušíte výměnu vzduchu v okolí radiátoru a pro stejnou tepelnou pohodu spotřebujete více plynu.

Další odpovědi
elektrikář

Nad topným tělesem, nechat udělat mřížku kterou by mohl proudit teplý vzduch.