Avatar uživatele
anonym

Prodloužené vlasy?

Dobrý den! chci se Vás zeptat jestli existuje metoda prodloužení vlasů ale taková co nestojí 5000 až 25000 ale nějaká do 1000 slyšela jsem o metodě laserbeamer xp nevíte někdo kolik to stojí? děkuji !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5276 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nikolkap

Zkus tohle.Nevím jestli tam je ceník.Tam to(asi) někde najdeš.

Zdroj: www.rout.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pája

ikzistují takové příčesky které se na vlsy přicvaknou a vypadají jak opravdové. mrkněte na video:

Zdroj: http://www.stre­am.cz/video/153/216313-blaho-71-huste-vlasy-snadno-a-rychle

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Shop hotstyle je perfektní. Mně teda jejich nabídka vyhovuje. Jak píšeš, i já jsem si tuto metodu úpravy vlasů zamilovala. No a já teda používám ty clipy na spoje micro ricng. Je to šetrné a spoje nejsou ale vůbec vidět. Líbí se mi taky to, že mají v nabíce clipy z pravých vlasů.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jojo, clipy z pravých vlasů jsou nejlepší. Kvůli kvalitě. Taky kupuju jen ty. Micro ring od hotstyle jsem zatím nezkoušela, ale pokukuju. Nejsou spoje vidět?

Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, tuto metodu teda neznám, ale musím říct, že co se týká prodloužení vlasů, tak já jsem zvolila metodu clip in. Ta je podle mě nejlepší a hlavně je nejšetrnější. Já sama jsem nikdy neměla vlasy delší, jak po ramena. Docela mi to bylo líto. Když jsem si je nechala narůst, stejně jsem je musela hned nechat ostříhat, protože byly hodně nekvalitní… Takže jsem se dívala, co bude nejlepší a nakonec jsem zvolila metodu clip in. Ta je super. Clipy nosím podle sebe, takže vlasům dávám i odpočinou a nezatěžuji je pořád. Jinak super shop, kde mají i pravé lidské vlasy, je hotstyle, ten mohu jen doporučit.

Nový příspěvek