Avatar uživatele
anonym

Prodělali jste nějakou „ambulantní operaci“ ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, Illines před 4172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Ano a byla nezapomenutelná. Stařičký chirurg mi odstraňoval z kůže na břiše mateřská znamínka, celý postup jsem viděla odrazem v jeho brýlích. Byl to šikula, jizvu mám jak po pitvě 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

Obě kýly, plochou nohu, mateřská znamínka také, jedno z obličeje a jedno u ucha na krku (byla to tzv. piha krásy, ale maminka měla stach že při holení v dospělosti bych měl problémy)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Místo operace nosních dutin ( odstranění zduřelé sliznice) v narkoze, jsem si za 2500 Kč nechal udělat ambulantně radiofrekvenční termoablaci. Funguje to a do nemocnice jsem nemusel. Nějaké odstranění bradavice nepovažuji za operaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Někdy na střední škole mně ambulantně odstraňoval lékař velkou, bolestivou „vnitřní“ bradavici zespodu na patě, vůbec jsem nemohl na patu došlápnout.
A byl to děs.. šílená bolest, nevím jestli jsem si tenkrát i necvrknul ) Pak mně do tý ďoury nacpal jekejsi špagát, přelepil ji, ale od něj jsem sice zpocenej, avšak došlapoval už jako frajer ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zuby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

ano 2× strhnutí nehtu na noze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Několik.
Vše v poho. V lokální anestezii jsem nic necítila. Ani po zákroku. Přášky proti bolesti jsem brala minimálně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek