Prodělali jste nějakou „ambulantní operaci“ ?!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ano a byla nezapomenutelná. Stařičký chirurg mi odstraňoval z kůže na břiše mateřská znamínka, celý postup jsem viděla odrazem v jeho brýlích. Byl to šikula, jizvu mám jak po pitvě 🙂

Další odpovědi
BANAN93

Obě kýly, plochou nohu, mateřská znamínka také, jedno z obličeje a jedno u ucha na krku (byla to tzv. piha krásy, ale maminka měla stach že při holení v dospělosti bych měl problémy)

mosoj

Místo operace nosních dutin ( odstranění zduřelé sliznice) v narkoze, jsem si za 2500 Kč nechal udělat ambulantně radiofrekvenční termoablaci. Funguje to a do nemocnice jsem nemusel. Nějaké odstranění bradavice nepovažuji za operaci.

Conchus

Ano

beer

Někdy na střední škole mně ambulantně odstraňoval lékař velkou, bolestivou „vnitřní“ bradavici zespodu na patě, vůbec jsem nemohl na patu došlápnout.
A byl to děs.. šílená bolest, nevím jestli jsem si tenkrát i necvrknul ) Pak mně do tý ďoury nacpal jekejsi špagát, přelepil ji, ale od něj jsem sice zpocenej, avšak došlapoval už jako frajer ))

venkovan

Zuby

everest

ano 2× strhnutí nehtu na noze

terry

Několik.
Vše v poho. V lokální anestezii jsem nic necítila. Ani po zákroku. Přášky proti bolesti jsem brala minimálně.