Boy 13

Prodelal jsem lehkou mrtvici?

Dneska rano jsem se probudil s mravencenim v cele prave ruce. Mravencily mi konecky prstu a cely kloub na ruce. Ale kdyz jsem zvedl obe dve ruce, tak ta prava sla rychle dolu nemohl jsem si nahore udrzet. Ted je vse v poradku. Nemohl jsem prodelat mrtvicku? Mam strach. Je mi jenom 19! Asi jsem si nejspis prelezel ruku. Ale to ze jsem ji nemohl udrzet mi videsilo. Prosim o odpoved.

Nejlepší odpověď
elkon

Když máš strach, proč píšeš sem? Odpověď je u lékaře.

Další odpovědi
Drap

Po netu nikdo vyšetřovat nedokáže. Zkus navštívit lékaře.

paul1

Byla to jen přeležená ruka. Že jsi byl vyděšený, je vidět na pravopisu

Kepler

Syndromy mrtvice vypadají jinak. Směle můžu napsat, že jsi měl jen nedokrvenou ruku. I mně se to stávalo.

Klaproth

A co to na to odpověděl tvůj lékař?

nyjono

Nejspíš to bude jen přeležení.
U mrtvice by pravděpodobně byly jiné příznaky.

Kryšpín

Zachovej klid, musíme tam každej prachatej i chudej jenom záleží v kolika letech.