Pavel950710

Prodej zlevněného zboží ze supermarketu?

Dalo by se nějak založit podnikání na koupi hodně zlevněného zboží ze supermarketu a následném prodeji? Např. v době když jinde ve slevě nebude? V čem je háček?

Nejlepší odpověď
Edison

Nejsem si jist, že tohle je dobrý směr. Takových podniků tu už pár je. Je potřeba si uvědomit, že když se někde něco objeví musíš mj. zjistit důvod slev. Taky je potřeba si uvědomit, že když se to někde objeví, nejsi tím prvním, kdo o tom ví.

Další odpovědi
Arne1

No, víš… Když jsou vajíčka v Tesco za 50 korun, tak vem jed na to, že buď ten samý nebo následující týden budou za tu cenu v Kauflandu. Takže moc velká možnost manévrování tam není. Navíc tu informaci všichni v okolí daného suoer-hyper dostali do schránky, spousta jich to má v emailu a aplikace jako například „Akční ceny“ to prásknou komukoliv i když do daného obchodu normálně nechodí.

aliendrone

No, obvykle je kámen úrazu v expirační době zboží (potravin). Jinak nic nového pod Sluncem, neviděls nikdy Čongy u kasy s několika vozíky plnými zboží, které pak následně prodávají ve svých večerkách? ;) :D :D