Prodej vozu

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda je možné prodat vůz který je financován tzv. ´úvěrovým rámcem" od AAA Auto a Essox.

Pokud ano tak za jakých podmínek a tak vše okolo.

Děkuji s pozdravem Daniel Korte

Odpovědi
WeeBear

Jestli jsem to pochopila, tak auto jste zakoupil u AAA Auto a bral jste si při koupi úvěrový rámec. (?)

Pokud to chápu dobře, tak to jde bez problémů, akorát se úvěrový rámec bude muset přepsat na nového majitele, předpokládám, že auto platíte u Essoxu, se kterými AAA spolupracuje, tudíž akorát zajdete na pobočku Vy i kupující a přepíšete úvěr na něj, zbytek je stejný jako u běžného prodeje auta.

kubimi

Presne, zajdi na nejblizsi pobocku AAA nebo, zkus www.nejlepsi-autopujcka.cz, ti to taky resi

Zdroj: http://www.nejlepsi-autopujcka.cz/cs/u­vod