čukotka

Prodej starších letadel,vrtulníků a pod.

Přátelé,nemáte někdo odkaz na stránky kde se inzeruje bazarní prodej dopravních letadel,vrtulníků nebo voj.technika a podobně.Nechci žádné koupit ale jen se o to zajímám.

Nejlepší odpověď
Jikra

Začni tady, třeba se někam proklikáš.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=v%C3%­BDprodej+vojen­sk%C3%A9+techni­ky+2012&aq=1&oq=v%C3%BDp­rodej+vojensk%C3%A9+tec­hniky&sourceid=szn-HP&thru=sug

Další odpovědi
honza19hk

STV group,Excalibur army atd… si zadej na seznamu prodej vojenské techniky. dneska se dá koupit i MIG.
Já jsem také sběratel ale vojenské pásové a kolové techniky (tatry,tanky,o­téčka, atd…) pokud budeš chtít poradit nebo něco vědět,napiš přes místní poštu.