baciček

Prodej second hand použité oděvy

Máme malý obchod,kde by jsme chtěli prodávat second hand oděvy za nějakou provizi.Hledáme dodavatele,který by zboží dodával a po určité době obměnoval.Podmínky zakotveny ve smlouvě.Nevíte o nějakém, takovém dodavateli v ČR?děkuji za rady

Odpovědi
Q

Většina těchto dodavatelů dodává v jiných podmínkách – tj. nakoupíte určitý „pytel“ a ten prodáte nebo zlikvidujete na své náklady. Díky tomu, že ceny těchto pytlů ve velkoobchodních cenách jsou zcela směšné, (cena tohoto pytle oblečení se může na jednom prodaném kusu vrátit), tak nevím o velkoobchodě, který by Vám za výhodných podmínek zboží obměňoval.

Kamilovo

To mně se líbí systém, který mají zavedený na https://www.on­linesekac.cz/ Oblečení totiž tento second hand vykupuje od běžných lidí, což je výhodné pro obě strany. Člověk se zbaví za pár kaček oblečení co nepotřebuje a oni to prodají dál a dají tak oblečení nový smysl, což je podle mě super.