josefosmy

Prodej odhlášeného vozidla

Zdravim, potřeboval bych prosím potvrdit/vyvrátit mojí otázku. Jeden známý mi říkal, že od nového roku se nesmí prodat vozidlo, které není napsané na prodávajícího. Prostě když je v odhlášce na někoho jinýho, tak já ho nesmím dle zákona prodat dále. Co je na tom pravdy??? Děkuji za pouze odbornou odpověď.

Odpovědi
Pače

prodat ho muzete.. budete kryty kupni smlouvou.. vozidlo by nemelo byt uzivano v provozu protoze na odhlasku uz se neda jezdit dlouho.. dle policajta ktery vas chytne..