Tom 25

Mam pravo na to, aby mi v Kauflandu nebo Lidlu rekli, kolik prodali flasek ze skla a plastu za leta 2009–2014?

Mam pravo na to aby mi v kauflandu nebo lidlu rekli kolik za poslednich par let (2009–2014) prodali flasek ze skla a plastu?

Prodej lahvi

Nejlepší odpověď
Drap

Právo máš zeptat se na to. Ale zřejmě ti nikdo neodpoví. Neni to ničí povinnost a je to i obchodní tajemství konkrétní firmy.

Další odpovědi
Alesh

Právo na to budeš mít stěží, je to asi stejné, jako bys přišel za mnou a dožadoval se odpovědi na otázku, kolik jsem v daném období vypil piv. 🙂 Obojí je otázka dobrovolnosti dotazovaných subjektů. Čili s touto otázkou bych se velmi uctivě obrátil na tiskové oddělení, zda by byli tak laskavy a sdělili ti to. Pokud ti to neřeknou, máš smůlu, vymoct to určitě nepůjde ani soudně, resp. silně o tom pochybuji, že by to v tomto případě šlo. 😉