Jezdí nám tu stále,Sokolov-Kraslice, a zpět.Sokolov a Kraslice výdejnu jízdenek má,ale koupit si ji ve vlaku,není vůbec problém.

Další odpovědi
Dochy

Nezáleží na tom, jak vlak vypadá. Pokud jedete ze stanice, kde je prodej jízdenek, musíte si jízdenku koupit před jízdou. Průvodčí na to někdy kašlou a prodají jiízdenku bez řečí, jindy chtějí doplatek.

iceT

Prodávají,ale vlak v takovém případě musí projíždět a zastavovat ve stanici,kde není výdejna jízdenek,ale lidi se tam nastupují a vystupují,třeba takový Bezměrov nebo Postoupky u KM.

maschin

Jen tak pro zajímavost, ten červený motoráček je osmsetdesítka (810) :)
Záleží, jestli je ona trať vedena jako trať se specifickým odbavením cestujících. Pokud ano, tak si koupený lístek MUSÍTE označit v označovači ve vozidle. Na zastávkách, kde není výdejna jízdenek, si jízdenku koupíte u strojvedoucího. Nastoupíte předními dveřmi a hned po nástupu si ji u něj koupíte a posléze označíte. Ve vlaku ještě může být automat, ale v tomhle motoráku jsem ho ještě neviděl. A pozor, často chodí revizoři :) Jestli trať není takto označena, tj. není to trať se specifickým odbavením cestujících, tak by měl být ve voze průvodčí. Průvodčí vám prodá vždy, i když jste si jí mohli koupit venku, ale je o něco dražší.