anetteline

Prodej chemikálií jako podnikatelská činnost

Dobrý den,

nemáte někdo zkušenost s tím, jak je to s prodejem chemikálií co se týče podnikání? (Chci prodávat chemikálie, resp. je někde nakoupit a pouze přeprodat jiným zákazníkům) – je to volná nebo vázaná živnost?

Nejlepší odpověď
anonym

Podívej se do odkazu. Pokud jde o chemikálie, tak tam nastupuje celá řada dalších zákonů a předpisů. Chemikálie se dělí do několika tříd podle nebezpečnosti. Z toho bude při plánovaném podnikání nutno vycházet.

Živnosti vázané – seznam vázaných živností – iPodnikatel.cz

Článek poskytuje seznam živností vázaných, pro jejichž provozování je na základě živnostenského zákona vyžadováno se prokázat příslušnou kvalifikací. … K provozování živnosti vázaných musíte doložit požadované vzdělání.

www.ipodnikatel­.cz/Zalozeni-zivnosti/seznam-zivnosti-zivnosti-vazane.html

Živnosti vázané, druhy, seznam živností – jakpodnikat.cz

Vázanou živnost ohlásíme na kterýkoliv živnostenský úřad, zaplatíme 1000 Kč za každou živnost a doložíme všeobecné podmínky a odbornou způsobilost. … Pokud jsme živnost nenalezli ve vázaných živnostech, možná je tato živnost volná viz

www.jakpodnikat­.cz/zivnosti-vazane.php