mikee.nikee

Prodávají se v OBI dřevěná prkna, desky apod. ?

Nejlepší odpověď
jáára

Ano, ale asi o 500% – 1000% dražší než kdekoliv jinde.
Doplňuji:
No v Obi jsem byl asi před čtyřmi lety… Potřeboval sem 22mm prkna abych vyrobil porodní bednu pro čubičku. měl sem rozpis podle kterého by mě materiál v OBI vyšel ca na 1500. nakoupil sem 6 5m prken u prodejce dřeva za 300 korun. Krásný řezivo.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, v OBI nakoupíte vše pro dům i zahradu.

mojitek

ano,prodávají,a jsou o dost levnější než v jiných hobby marketech.
PS: jáára : kdy jsi tam byl naposledy? :D Já jsem tam skoro obden …

Hlada

Obojí prodávají. Řezivo je ale mnohonásobně dražší, než na pile. Naopak desky, jako různé třískotřísky, lamino, MDF, Sololit jsou za dobrou cenu.