Prodávají se v lékárně nebo ve zdravotnických potřebách sterilní skleničky na moč?

Jak mám donést 1. ranní moč lékaři, když nemám skleničku nebo nemám dezinfekci na její sterilizaci ?

Nejlepší odpověď
annas

Většinou dostávám skleničky v laboratoři. Pokud nemám, používám vymyté skleničky od dětské výživy.
Jinak v lékárně či prodejně zdravotnických potřeb se dají koupit.

Další odpovědi
Lékárna

Pěkný den,v naší lékárně je běžně máme,předpoklá­dám,že to bude běžné i v jiných lékárnách

greycell

není nutné lahvičku dezinfikovat, musí být jen čistá