Strezz

Prodavaji se v CR plechovky, ktere meni barvu, kdyz se ochladi?

Tim myslim treba ze je tam na etikete vyobrazena bila hora a kdyz se to vychladi na nejakou teplotu, tak se meni ta barva v modrou. Myslim ze neco takoveho mel Birell ve skle, ze je ready k piti :)

Odpovědi
magorvkleci

Cold Edge indikátor
Myslím, že se to používalo, ale na nějakých hnusech (pivo s citrónem a bezinkovou šťávou) a ještě ke všemu ze Staropramenu. Ale abych byl spravedlivý: ona je zase pravda, že zrovna u Staropramenu je to už celkem jedno.