dust8

Prodávají se nějaké univerzální stylusy na grafické tablety, když jsem ztratil to pero pro tablet?

Fulgovalo by třeba i na tablety a smartphony?

Nejlepší odpověď
Edison

Nyjono se kapku mýlí. Je rozdíl mezi kapacitními, odporovými, optickými, mechanickými a dalšími typy stylusů. Je tedy potřeba vědět, jaký typ snímání má ten který přístroj a podle toho vybrat stylus. V rámci technologií jsou již v zásadě univerzální, mohou se ale lišit dalšími podporovanými funkcemi.

Další odpovědi
nyjono

Princip přenosu je stejný. Takže ano, jsou uni.
Ty jsi někde viděl speciální pouze na tablet nebo pouze na smartphone?

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=stylus&sxsrf=A­CYBGNQFCMV0KjxIm­J8JMS-FpSgEWVlY0Q:157278­4258737&source=lnms&tbm­=shop&sa=X&ved=0a­hUKEwipm7P4hc7lAh­WKLlAKHZqwAcIQ_A­UIEygC&biw=1130&b­ih=535