SusanWoman

Dají se někde prodat nápady/náměty na film, hry atd.?

Mam napady at uz na filmy (namet filmu), hry (namet) ci dalsi ruzne napady. Da se to nekde prodat?

prodavaji se napady? Jestli ano, kde?

Doplneni:
Drap: To by me nenapadlo, ja hledam prave sponzora.

Odpovědi
Drap

Samozřejmě. Dají se prodat téměř všude. Na tržišti, na ulici, v klubech, v restauraci… snad na všech místech která tě napadnou. Je jen jediný problém, musíš najít někoho, kdo je ochoten za tvé nápady zaplatit.

hapiky

Exklusivní duševní bohatství se cení vysoce. Ovšem cesta na výsluní je nebo může být trnitá, ale pomalu a vytrvale jde dojít až na vrchol.
Je potřeba oslovit správné lidi, firmy, společnosti.

zjentek

To správný místo na „prodej nápadů“ je pokaždý někde jinde, v závislosti na tvý konkrétní myšlence, ale… Jestli máš nějaký nápady, který se „vymykají“, musíš o nich v běžným režimu (doma, na ulici, v hospodě, práci, knihovně, u řezníka… jak píše Drap) mlčet! Ono totiž nápad přestává být nápadem OKAMŽITĚ po vyřčení. Řečeno jinými slovy- pokud myšlenku transformuješ ve slova na špatným místě v nevhodnou dobu, slova už bohužel nebudou dále transformována na činy (vysvětlit to nelze, je to cosi mezi nebem a zemí a pracuje dokonale… Možná myšlenka skutečně tvoří realitu a ne naopak (; ).