bolak

Prodávají se litrové půlitry?

Doplňuji:

Tak dobrý, už se neobtěžujte, už sem ho našel > http://skleni­ce.heureka.cz/gam­brinus-tuplak/specifikace/

..a pak že to neexistuje…pche!

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Vzhledem k tomu, že je to absolutní nemysl, nemusíš dál pátrat. Zato v každé druhé hospodě dostaneš čtvrtlitrový půllitr.
Doplňuji:
Tak vidíš, že to je blábol. Našel jsi tuplák. (Pche).

Další odpovědi
tatanka

Skoro každý číšník umí natočit litr do půllitru.
Doplňuji:
To je ale TUPLÁK A NE PULITR.

Awe

Z čeho myslíš že ten název vznikl?

anonym

Neexistuje litrový půllitr, to co je v odkazu, je 1,170 L. Pche!

honza19hk

litrový půllitr?? to pak už není půllitr ale tuplák a dají se koupit.

bolak

jo, teď ste najednou všichni chytrý když vám to najdu :D :D