Prodávají se ještě značky Mirinda, Tic Tac, Disco, Jar, Mentos a Jacobs?

Nejlepší odpověď
Dochy

Prodávají se snad všechny tyto produkty. Že by někdo prodával tyto značky o tom nevím. Tic Tac, Jar a Mentos s těmi jsem si zcela jist, nedávno jsem je kupoval. Ostatní nepatří do mých běžných nákupů, ale jsem si poměrně jist, že jsem je viděl.

Další odpovědi
dubraro

Určitě TicTac, Jar a Jacobs, to vídám pravidelně v obchodě.

Drap

Myslím, že se prodávají snad všechny.

Lamalam

Ty jsi asi dlouho nebyl nakupovat, že?

Emefej

Neslyšel jsem nic o tom, že by tyto značky byly na prodej. Výrobky těchto značek se normálně prodávají. Třeba s reklamou na Jar otravují v TV několikrát denně.