bolak

Prodávají se ještě telefonní karty?

… ty, kterými se dalo volat z telefonních budek. Pokud ano, tak kolik stojí minuta hovoru z takové karty.

Nejlepší odpověď
tom004

Tady jsem se dočetl,že ano.

http://www.smar­tcall.cz/cz/te­lefonni-karty/predplacene-karty

Další odpovědi
GM

Prodávají se na poštách za 180,– Kč. Cena minuty hovoru se řídí tím, kam voláš – jestli na pevnou nebo na mobil. Podle tarifu.

bolak

Ahoj Tome, na tu stránku jsem narazil také, ale trochu mě to mate. Včera jsem se totiž koukal na jednu telefonní budku (na mince) a bylo tam uvedeno, že cena jednotky je 15 Kč (docela pálka). Tedy pokud by toto byla pravda, tak jak je možné že z automatu na mince je to 5× dražší než z automatu na karty?