jirka F

Prodávají se ještě na poutích takové ty počítačky, na nichž se hrály hry?

PS: Jsem si řekl, že trocha nostalgie neuškodí.

Doplnění: herní konzole do ruky.game box

Nejlepší odpověď
dubraro

Nevím, jestli na poutích, ale v příslušných e-shopech se koupit dají. I ty do ruky, i ty které se připojují na televizor. Mám čtyři 🙂

Další odpovědi
Arne1

Nevím o jaké počítačky z poutě jde. Nemáš někde fotku nebo jiný odkaz?

Dochy

Co myslíš těma počítačkama?

jirka F

Takové ty hrací obrazovky nevím jak to jinak nazvat.

seraphico

Myslíš digi hru?

Disraeli

Nevím jak na poutích (ani nikdy dřív jsem to tam nezaregistroval), ale jo, někde se prodávají. Různé druhy i verze (podle vydání), často na bazarech, ale i některých kamenných obchodech pro děti/s hračkami atd.
Nemluvě o tom, že se dělají i nové, moderní… jen s lepší grafikou, pamětí, více hrami,… ale pořád ve stylu gameboye se stejným designme a ovládáním (ale koupíš i ty taré). Nepočítám přenosné herní konzole, něco jako Nintendo Switch a další, které jsou trochu jiné než „klasické“ gameboye a promakanější..