postcd

Prodávají prakticky na každé poště kartonové krabice větších rozměrů (60cmx40cmx20cm – KO-VIII) ?

prodávají i nějakou výplň. Lze na poštu přinést LCD monitor a nechat ať to sami zabalí? kolik by to stálo?

Nejlepší odpověď
marci1

No nevím jak kde, ale u nás takové krabice mají. Výplň si budeš muset sebou nějakou přinést. Vem si i nějakou lepicí pásku. Jsou tu tak ochotní, že i pomohou zdarma a s úsměvem při balení ( u nás ). 🙂