jirka F

Prodává se krytí na dvojtou zásuvku?

220 V.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Pokud myslíš pouze horní kryt dvojzásuvky, tak určitě ne. Aspoň jsem je nikde a nikdy samostatně neviděl. Asi budeš muset sehnat někde jinou a vyměnit, případně, pokud seženeš shodnou, použít z ní jenom ten kryt.
Z tohoto důvodu třeba i já, vzhledem k množství starších a namontovaných, si na různých bazarech občas, pokud je výhodná cena, tyto nakupuji pro případné opravy ve starších el. instalcích.

Další odpovědi
aliendrone

Vidím to stejně jako Jiří Bohumil, samotný kryt seženeš jen VELMI težko, leda komplet celou dvojzásuvku (cena cca od 100Kč výše). :(

nyjono

Jaký vrch myslíš? Přece je hodně typů, výrbců i dodavatelů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.