Marťas Q9

Prodává se v Česku něco na způsob Jell-O?

Dobrý den, sháním už pár dní instantní želatinu bez cukru, v Americe se to jmenuje „Sugarfree Jell-O“ a obsahuje to velmi nízký počet kalorií, bohužel pátrání marné, tak se obracím na vás, snad mi pomůžete identifikovat podobnou značku dostupnou v ČR nebo aspoň nějakou síť supermarketů, ve které by mohli nabízet. Děkuji

Odpovědi
MobilManiak

Takže, hledáš nízkokalorickou želatinu. Nechceš to na panáky? 😁 Můžeš použít Agar, který nemá kalorie, želíruje a vyrábí se z ruduch (červených řas). Myslím, že je chuťově neutrální, pro tvé účely by měl vyhovovat.