lolinka255

Prodává se už nová dálniční známka 2015?

Nejlepší odpověď
klumprt

Ano. Na poštách a na benzinkách. Známka platí vždycky od prosince předchozího roku do ledna následujícího. Takže se už určitě prodává nejméně od loňského listopadu.

Další odpovědi
Conchus

od začátku prosince 1914, jako každý rok.

Luxx

já jsem ji kupovala v Intersparu, kde jsem k ní dostala vodu do ostřikovačů jako dárek (měli této akce plné letáky..) a ještě nějaké body za velký nákup (bo známka stojí 1.500,– Kč) a za ty body mi dali na infu DVD s pohádkou Ratatouille :)