Usoman

Prodává se stále v ČR jeden ledový čaj/aloe vera nápoj s červenou bobulkou na etiketě? (více v popisku)

Tak před 10–13 lety se u nás dal koupit jeden specifický ledový čaj nebo aloe vera nápoj. PET flaška zelené barvy a kruhového tvaru měla objem 500ml (možná 1L). Vzpomínám si, že na etiketě byli zelené listy (buď zelený čaj, máta nebo Aloe Vera) a na nich červená bobulka (popřípadě 2 nebo 3 bobulky) ovoce, které nedokážu identifikovat, velikostně něco mezi červeným rybízem a třešní. Bobulka mi dost připomínala pomyslné oko, které na vás hledí. Chuť byla velmi sladká a výrazná.

Prosím, jestli víte o jakém nápoji mluvím, pošlete mi info nebo alespoň fotku či název. Snažil jsem se to najít na netu všemi prostředky, do historie, hledat v různých galerií, avšak bohužel se to nepodařilo.

Odpovědi
elkon

Kupuji toto a je to velmi dobré. https://pucov­.eu/eshop/napo­je/nealko/1665-aloe-vera-drink-original-okf-15l-884394005045.html