cochee

Samotný ne a troufám si tvrdit, že se neprodával samotný ani „předtím.“ K ničemu jinému než k přimíchávání do nafty se nehodí.
Abych to upřesnil: stále ho nabízejí firmy, které jej nabízely i předtím, jen to asi nebude maloobchod. Pochybuju, že ti ho prodají litrovou flašku nebo kanystr.

aliendrone

No, pokud vím, tak se v dohledné době má MEŘO přestat přimíchávat do paliv.
Totiž ukázalo se, že všechny tzv. „ekologické výhody“, o kterých nás přesvědčovali ekošmejdi jsou LEŽ! (To ale není překvapení, ekošmejdi LŽOU POŘAD!)

MEŘO ožebračovalo stát, LIKVIDOVALO životní prostředí, vytahovalo nám peníze z kapes, prasilo motory v autech atd. a vlastně jediní, kdo z téhle srajdy (s vyjímkou Agročertu) byli právě ti ekošmejdi (bohatě Agročertem financovaní za LŽIVOU kampaň). Ostatně přišla na to sama ZLOunie, takže od ní přišlo i to, že se MEŘO přestane (nebo už možná i přestalo – nwm kdy to má vstoupit v platnost) do paliv přimíchávat. ;) :D

Každopádně pokud o něj stojíš, tak se blíží doba VÝHODNÉHO nákupu (znáš to, doprodej, výprodej starých zásob atd.). POKUD se tedy vůbec prodává maloobchodně, viz cochee. :)