Prodáva market Globus česká kuřata nebo z celé EU.

Jestli tam chodíte nakupovat tak to možná víte a odpovíte…nemáme rádi kuřata z Polska.Otevřeli 15 km od nás Globus ještě jsme tam nebyli a nevim jestli jsou tam České výrobky,nebo převažuje dovoz z Eu.Díky za odpovědˇ.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ani Globus podle Vyhnálka nedokáže určit, co je a není český výrobek. „Naši zákazníci chtějí české výrobky. Sami ale nedokážeme říct, co je to český výrobek,“ uvedl Vyhnálek.

http://byznys­.ihned.cz/zpra­vodajstvi-cesko/c1-49714860-babis-polska-kurata-plna-vody-nici-ceske-zemedelstvi

Další odpovědi
terry

escibe – co to je za odpověď?

Zkus se optat přímo v Globu. Nebo tam zajeď a optej se u pultu. Ale ne hned, Noví zaměstnanci ti to neřeknou. Počkej pár měsíců.

My jsem s Globusem vcelku spokojeni.

http://www.glo­bus.cz/globus-cerny-most/informace-o-hypermarketu.html

escibe

Já se například vyhejbám českým nebo polským potravinám, jsou nekvalitní. Kupuji pouze rakouské potraviny (v rakousku), tam je jistota že jsou opravdu Rakouské.