Klarisa

Prodali byste ledvinu?

Před časem jsem viděla inzerát,že jeden člověk shání ledvinu a že je schopen zaplatit kolik si dárce řekne.Měl stejnou skupinu jako já a tak jsem o tom uvažovala.Dala bych ji tenkrát zadarmo,ale bála jsem se,že by se mi něco stalo,odepsala bych a pak by mě třeba unesli a třeba zabili.Člověk už nemá důvěru k ničemu,tedy aspoň já.Dnes bych ledvinu klidně prodala,protože potřebuji peníze a navíc stejně tu dlouho nebudu,aspoń si myslím.Abych pravdu řekla na smrt myslím každý den,protože to utrpení co prožívám nepřeji nikomu a je mi tudíž už jedno jestli umřu dnes nebo zítra.Vím,že si budete myslet,že jsem blázen a možná jsem,protože z toho jak mi pořád hučí v uchu se divím,že jsem se nescvokla úplně.Peníze bych dala dětem,aby nějak přežili než vystudují.
Doplňuji:
Snažím se každý den myslet na něco jiného,proto se stále od rána něčím zaměstnávám,ať na to nemyslím,mám pořád co dělat,ale je těžké nemyslet na to když to hučení nejde ignorovat a zvláště v noci když nevíte jak se lehnout,na kterou stranu,jak usnout nebo si zacpat uši nebo si vzít prášek.A myšlenky nejdou odehnat.

Nejlepší odpověď
kropitko

Klariso,neprodala bych jí…už jenom proto,že mám tolik dětí,co kdyby jí potřebovalo některé z nich..už mockrát jsem byla na dně(aspoň jsem si to myslela),no tohle mě vážně ještě nenapadlo. Sorry,ale tohle je hodně bláznivé…

Další odpovědi
rynek878

Klariso,znám Vaše utrpení,ale zkuste trochu myslet na něco jiného či jak se říká pozitivněji.Vím sám, jak se to dobře říká, ale přeci jenom zkuste se ještě poprat,vždyť je tady tak krásně.

martina1

Nehledě na to,že se jedná o trestný čin a i vás by pak odsoudili,tak nikdy nevíte co se s druhou ledvinou může stát.Já bych darovala pouze dětem,to bych neváhala,ale inzerát je trochu divný.Na podzim jsem byla na přednášce Docenta Špatenky-odkaz na trasplantační středisko máte v předešlé odpovědi,mile všechny překvapil.V České republice máme nejlepší transplantační program na světě a právě transplantace ledvin je dnes nejjednodušší a jde o rutinu.Na každého,kdo ledvinu potřebuje se dostane.Zdraví máme jen jedno…

ReHu

Klariso, je NUTNÉ, aby sis uvědomila, že lidi, ty také, většinou myslí na to, co nechtějí a jak píšeš, zaměstnávají se, aby ne nepříjemnosti nemysleli.
Ale funguje to tak, že jsi to na co myslíš. Jak zaseješ (myšlenku), tak sklidíš, jak si usteleš (na co myslíš), tak si lehneš, věř a vírá tvá tě uzdraví.
Vše je jen a pouze pořád o tom samém. Mysli (INTENZINĚ a co nejčastěji) na to co chceš a ne na to co necheš. A představuj si to.
Nekoukej na zprávy – nic ti to nedá a jen zhorší náladu.
A pokud ti někdo nabídne příležitost, zjisti o co jde a neodmítej ji dřív, než na to přijdeš.
A také si vytyč cíl. Konkrétní a přesný.
Pokud budeš PŘESNĚ vědět, co chceš, něco pro to také uděláš. Nestačí je se chtít mít líp, to je jako když jdeš někam a nevíš kam.
Špatné myšlenky nech proplout kolem. V duchu si řekni: děkuji za tuto myšlenku, teď ji nepotřebuji a pouštím ji dál. Nebo něco v tom smyslu a zase se soustřeď na něco pěkného, po čem toužíš.
Můžeš mi věřit, také mám své zkušenosti.
Doplňuji:
Ještě mě napadlo, že pokud chceš, aby bylo ve tvém životě něco jinak, naž jak tomu bylo dosud, je potřeba udělat něco jinak, než jak tomu bylo dosud.
Můžeš si toto číst i několikrát. Jde o tebe.