bolak

Prodali by mě v holičství pytel vlasů, kdybych si řek nebo je musej vyhazovat do nějaký speciélní popelnice na vlasy?

Nejlépe středně až tmavě hnědé, místy s narezlými odlesky, kdyby to šlo.

Nejlepší odpověď
briketka10

běž a zkus to..
já svůj dlouhý cop prodala na paruku a tenkrát jsem za něj dostala osm stovek :o)

Další odpovědi
beer

Zeptej se jich.
Jinak se vlasy z holičství dávají běýně do komunálního odpadu, ono jich zase tak moc není. Možná ale mají na speciální vlasy s nějakou výrobní firmou smlouvu o výkupu – opět se stačí zeptat.

hanulka11

určitě by ti dali i zadarmo, ale nebudou ti to třídit – budeš mít vše co ostříhají dohromady

anonym

Sice budou koukat divně, ale proč ne. Navíc vlasy obsahují zlato, sice stopové množství, ale je tam.

bolak

nojo, ale jestli to hoděj do obyčejný válcový popelnice, tak ty sou normálně přístupný pro veřejnost a to se jim v tom pak může kdekdo rochnit ne?…

www

Ať si s vlasy v popelnici dělá každý co chce, není to přece nebezpečný odpad se zvláštními pravidly pro likvidaci ! 😉

bolak

a co breberky?

annas

Moje holička dává vlasy do iigelitového pytle. Berou si je myslivci – prý proti divočákům.

bolak

hanulka11: a nezavolali by na mě poliše? já myslel že to musej vyvážet někam na speciélní místo… nebo to házej do normálního odpadu?