Avatar uživatele
bolak

Prodali by mě v holičství pytel vlasů, kdybych si řek nebo je musej vyhazovat do nějaký speciélní popelnice na vlasy?

Nejlépe středně až tmavě hnědé, místy s narezlými odlesky, kdyby to šlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10 před 4311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

běž a zkus to..
já svůj dlouhý cop prodala na paruku a tenkrát jsem za něj dostala osm stovek :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Zeptej se jich.
Jinak se vlasy z holičství dávají běýně do komunálního odpadu, ono jich zase tak moc není. Možná ale mají na speciální vlasy s nějakou výrobní firmou smlouvu o výkupu – opět se stačí zeptat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

určitě by ti dali i zadarmo, ale nebudou ti to třídit – budeš mít vše co ostříhají dohromady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sice budou koukat divně, ale proč ne. Navíc vlasy obsahují zlato, sice stopové množství, ale je tam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

nojo, ale jestli to hoděj do obyčejný válcový popelnice, tak ty sou normálně přístupný pro veřejnost a to se jim v tom pak může kdekdo rochnit ne?…

před 4311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Ať si s vlasy v popelnici dělá každý co chce, není to přece nebezpečný odpad se zvláštními pravidly pro likvidaci ! 😉

před 4310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a co breberky?

před 4310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Moje holička dává vlasy do iigelitového pytle. Berou si je myslivci – prý proti divočákům.

před 4311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

hanulka11: a nezavolali by na mě poliše? já myslel že to musej vyvážet někam na speciélní místo… nebo to házej do normálního odpadu?

před 4311 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek