diferenc

Poradíte, jak vyřešit problém s autem – viz popis?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám nebo měl jsem auto které jsem prodal na Slovensko bez kupní smlouvy a mám jen účtenku o přijetí peněz na které je napsáno prodej auta-SPZ osoba která peníze poslala a kde bydlí dalo by se stímhle něco dělat když nový majtel teď nereaguje na sms ani na volání? Děkují předem za odpovědi

Původní neotázka
Prodal jsem auto na Slovensko a mám jen účtenku bez kupní smlouvy.

Odpovědi
cukrar

Vy jste vozidlo prodal (vyvezl) do ciziny bez řádných smluv a dokladů?
Pokud majitel nereaguje, nic s tím nenaděláte.