Aqaqa09

Prodají mi v obchodě cigarety, když je mi 15? I zapalovač?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zapalovač ano. Cigarety by neměli, ale věřím, že řada obchodníků je prodá.

Další odpovědi
Emefej

Každý druhý Vietnamec ti cigarety bez problémů prodá. Zapalovač ti prodají všude.

redy

Zákon poruší prodavač. A tebe spráská fotr do fialova 🙂

lexx

jistě…obchod je obchod, a když ne tak o jednu ulici dál určitě, kouření v Tvém věku samozřejmě odsuzuji jako závislost a velmi škodlivý návyk, hele, já pracuji ale dát
70 Kč za nejlevnější seno z Lidlu je pro mě moc drahé, jo kdysi velmi dávno na gymplu – sparty za 8 Kčs, nevěříte co, ale ano

Nechápavé

Nekuř!!

BTW: Nedal sis neco pred polozenim tehle otazky??
Dat ji do kategorie aukce, tleskam

HonzikPernik

Porušite zákony, je možné kouřit až od 18!

marci1

Prodej tabákových výrobků je možný až od 18 let.