Lgee

Prodají 17letému los?

Dnes sem si koupil s tatou losy za stovku a vyhral sem 500, tak si chci koupit losy, abych nemusel otravovat rodice. Prodaji mi je, kdyz mi je jenom 17, nebo budou chtit obcanku?

Odpovědi
Drap

Prodají, bez problémů

anonym

Výpis:
Účastníkem loterie nebo jiné podobné hry (dále jen „sázející“) může být jen
fyzická osoba, která dovršila 18 let věku a která v souladu s herním plánem uhradí vklad
(sázku) provozovateli předem, a to v hotovosti nebo bezhotovostně. Osobám mladším 18 let
je účast na loteriích a jiných podobných hrách zakázána. Provozovatel loterií a jiných
podobných her musí učinit taková opatření, aby se tyto osoby nemohly hry zúčastnit. K

tomuto účelu je oprávněn požadovat předložení průkazu totožnosti.

Drap, navádíš k porušení zákonu!

anonym

Barbakan nevložil odkaz, jeho výpis (z čeho???) není možno ověřit.

Neuvedl jste, jaký druh losu jste si koupil. Některé loterie s losy a věcnými výhrami jsou opravdu až od 18 let.

Třeba stírací los vám prodají, ale případnou výhru vyplatí až od 18 let.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/od-kolika-let-si-clovek-muze-koupit-stiraci-los