BEAES

Pročítáte letáky, které vám dávají do schránky?

Nejlepší odpověď
verka

Většinou ne, ale třídím je na hodící se na podpal a nehodící se ani na podpal.

Další odpovědi
anonym

Dávám si je přes pracovní směnu do bot, nohy si je přečtou když chtějí, já se pak podívám co zbylo pro mě.

Fred

Kdyz ctu ty odpovedi.. to je smutne, tolik zbytecneho papiru, tisku..
Proc si alespon nedate cedulku na schranku, ze o reklamni letaky nemate zajem?
Vzdyt i pro vas to pak bude mene zbytecnosti..

anonym

někdy když si zapomenu koupit časopis

Miroslavst

Kouknu a pak se ekologicky zpracují v kamnech na zahradě.

hanulka11

ne ,už je házím rovnou do popelnice/kon­tejneru na papír/, jen když přijdou noviny z Kauflandu tak se mrknu co nabízí

elektrikář

Občas se naštvu a vrazím je do poštovní schránky, ať si to na poště přečtou. Cpou mi to tam i přez nálepku že po nich nijak netoužím.

hanjimka

Vyberu jen z obchodu kam chodím,zkouknu a jdou do sběru.Děti ve školce pak za to mají hračky.

Polaskova44

Já bych si je ráda pročítala, ale k nám domů bohužel z nějakého důvodu moc letáků nechodí. Naštěstí to není takový problém, protože většina letáků je dnes dostupných i na internetu. Já je třeba často sleduji tady: https://www.muj­letak.cz/