lola

Procházíte svému partnerovi/par­tnerce mobil? A proč to děláte?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne- je to jako listovní tajemství.

Další odpovědi
Miroslavst

NEEEEEEE!!!!!!!!!!!­!!
Tak stejně jako ona mně ne.

tuCZek

ten kdo to dělá by se měl nechat vyšetřit.

BEAES

Ne, věřím mu a i kdyby, proč si přidělávat starosti!

anonym

Stalo se to pouze jednou a bylo to omylem, nahlédla jsem do zpráv – a od té doby bych se tam už nepodívala – najdete tam jen to, co nechcete vědět.

panenka

Neprocházím a ani mě to manžel nedělá.Občas mu zvedám telefony ale to jen proto protože mě o to požádá

franku

Néééé,když tak se zeptám.

stana73

Nikdy,jen občas své dceři,ale ta si samozřejmě to „důležité“ chrání :)

pokazdejinak

v žádném případě! maximálně, pokud mě požádá třeba o přečtení smsky, když to může být důležité a má plné ruce, ale bez jeho vědomí mu mobil nezkoumám a dopisy nečtu! myslím, že tohle by mělo patřit ke standartu.

oskar

Ne nedívám se a myslím si,že to není ani slušné.

coco

Ani ve snu by mě to nenapadlo,stejně jako otevírat poštu.Důvěra je pro mě svatá …

Salvaje

NE! Ani on mě to nedělá. Jen když jsem blíž k mobilu a on se mě zeptá, co mu přišlo, kdo mu volá atd. Dělala to jeho bývalá…

Pralinka1979

NIKDY bych to neudělala, nikdy!

Džuls

Nikdy by som to neurobila… A keby to urobil môj partner mne, tak u mňa končí… Každý má právo na svoje súkromie.