hanulka11

Procházíte se rádi večerní Prahou ?

Že nemáte čas? Nebo to máte daleko? Snad se vám to bude líbit???

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/251025-nevidane-zabery-nocni-prahy-z-petrinske-rozhledny-po-zaviraci-hodine.html

Nejlepší odpověď
lexx

Mám to daleko a dneska (bez doprovodu) bych se asi bál. Ale mám na Prahu – Dejvice sentimentální vzpomínky na mládí když jsem tam sloužil vlasti, tenkrát socialistické, že. Pivo Smichov desítka za 2.50 Kčs a jízda metrem za kačku. Vlastně zdarma – až do hodnosti četaře. Krásná doba, nevrátí se.

Další odpovědi
hanny 2

Prahu mám daleko,ale v dnešní době bych se asi večerním městem neprocházela,ať už je to kdekoliv! Možná tak se psem…ale velkým!

briketka10

Taky to mám daleko,ale šla bych hned, v Praze jsem prožila celé mládí až do 30ti let, no a v těch Dejvicích jsem bydlela okolo kasáren chodila..hospůdky IV.cen.skupiny i V.té byl to ráj..a procházky jéje těch bylo..

Meropa

Neprocházím, nejezdím tam a myslím že v noci vypadá lépe než ve dne.

Ella

večerní Praha je krásná, hlavně Staré město… turistů je méně než přes den a to je výrazné plus, ale zase bez nějakého obranného prostředku bych se sama do noční Prahy nevydala… ono je to tam nebezpečné i přes den, natož v noci :)
Ale výhled je to krásný, jen co je pravda :)

Michal Kole

Bál bych se. Po setmění nechodím ven a bydlím v bývalém okresním městě s 15 tisíci obyvateli.