rybíz

Procházíte se někdy

městy na mapách googlu v trojrozměrném obraze po ulicích? Fantastické, že?
Doplňuji:
Mapy google, pouze velká města (Teď i Brno),panáčka chytit levým a vložit na ulici, kde to chci vidět.Překrásné je třeba Miami, ale také Praha.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já už takhle procestoval kus světa. Procházím se na google earth. Pokud si přiblížím město, tak i městem. Některá města mají i funkci panorama prohlídek.
Chtěl bych se podívat na města, jako je Praha a nevím která další fotografovali, ale nenašel jsem.
Pokud máte adresu rád uvítám.
Ano, je to fantastické.

Další odpovědi
dagry

Tak tento druh fantasy vycházek mě osobně teda nic neříká. To si radši vezmu batoh a jdu do lesa.

led

vždy, keď počujem, čítam, alebo sa chystám cestovať, si pozriem oblasť, ako to tam vyzerá

flodur

napiš odkaz natyto mapy.Dík!

panenka

Prstém po mapě se procházím 🙂

kablik

podívejte se na tento odkaz:http://www.nor­c.cz/street-view/

rybíz

To už není ono. Je to méně podrobné.