arygnoc

Procházíte někdy nezodpovězené otázky?

já jo.

Nejlepší odpověď
anonym

Opravdu jen někdy, ale hledám oblasti a druh otázek, kde mám co odpovědět.
A to bývá i obecně celkem zřídka, což je možná také jeden z důvodů, že zůstávají nezodpovězeny.

Další odpovědi
hanulka11

občas do nich zabrousím

quentos

když tu jsem a není na co odpovídat, tak jo :{)>

hanny 2

Někdy ano.

ten který je

Občas ano,ale jsou většinou tak těžké že moje vědomosti na ně nestačí.:-)

anonym

Občas,zvlášť když tady nejsem delší dobu a mohl bych poradit!

Michal Kole

Teď jsem na 2 odpověděl