SengSS

Procesor mi valí stále 90–100% ?

Mám dejme tomu otevřený 15 web stránek k tomu rádio a nějákou hru ale ta je shozená na liště ale procík mi jede na max a zasekává se , jde něják vyčistit nebo restartovat ???

Nejlepší odpověď
marijakes

Je dobré vědět, co chci na PC dělat.

Další odpovědi
Bedy

Za prvé – neznáme hadrwarovou konfiguraci Vašeho PC – co to je za procesor (kolik jader, frekvence apod.), kolik je v počítači nainstalované paměti RAM, jaká hra apod.

Vyčištěním větráků a chladičů nikdy nic nezkazíte, doporučuji to minimálně 1× do roka čistit. Určitě si do počítače neinstalujte různé zázračné čistící programy jako Advanced SystemCare, TuneUP Utilities, Zrychlení počítače, Glary Utilities, Wise 360Cleaner a podobné.
Ono tyto programy totiž dokáží nadělat víc škody, jak užitku.

Možná by nebylo na škodu, kdybyste mi poslal výpis z programu HijackThis, jestli v počítači neběží něco nechtěného.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště (uloz.to, edisk.cz apod.) a odkaz buď vložte sem jako doplnění otázky nebo mi ho pošlete vnitřní poštou (klikněte na Bedy – Poslat zprávu).

kablik

A jinak seš zdravej?