Procesní inženýrstvím a technologie

Dobrý den, chci se zeptat, jak byste popsali vztah procesního inženýrství a technologie? Děkuji

Odpovědi
anonym

Technologie, ve smyslu dotazu (zřejmě), je souhrn výrobních znalostí a postupů.
Procesní inženýrství pak tyto znalosti prohlubuje a rozšiřuje a postupy optimalizuje podle rozličných hledisek (časová či finanční náročnost, ergonomie, ekologie…).
😉
Probůh – do jakého předmětu píšeš DÚ??? A – neměla bys lepší si tu látku přečíst, než se takto – beze souvislostí, doptávat na význam slov? Takhle se to nenaučíš…