df

Proč zrušili jídelnu na vršovickém náměstí v Praze? Kam teď chodí Jiří Lábus, kterého jsem tam potkal?

Pan Lábus bydlí hned vedle té zrušené jídelny.

Odpovědi
dubraro

Takové skanzen jídelny často zruší hygiena na popud nóbl předražené konkurence.

Kelt

Pan Lábus si určitě něco najde. V Praze je dost možností, kde se najíst. A není důvodem zrušení jídelny přání pana Lábuse aby se mohl v klidu najíst a nenechat se někým očumovat?

aliendrone

Možná zkrachovala v důsledku nezájmu lidí. To víš, kdo by se cpal někam do vršovické díry po granátu (k vršovickému „ďolíčku“)? ;) :D :D

BTW – o Lábuse ani jiné darmožrouty neměj strach, však oni si z (nejen) městských kulturních dotací najdou a zaplatí cestu jinam. ;)

df

aliendrone: právě že tam bylo narváno pořád

df

kelt: on si jídlo brával s sebou domů