dust8

Proč zpívá Orlík: „Jsme fašisti a rasisti a husiti a budhisti. Smažíme si děti k večeři“. Když to není pravda?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Z1x9gU7DQdM

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíte si snad, že všechny texty všech kapel 100% odrážej realitu? Nenechte se vysmát!

Další odpovědi
Umi Neywitz

V tom textu přece zpívaj o lidech, kteří je různě pomlouvají. Ten úryvek je jakýsi soupis těchto pomluv.

MichaelOffic

Protože chtějí šokovat, ale taky zaplácat nějakým obsahem texty písní.

annas

Jde o nadsázku, formou ironie poukazují na jedince, kteří se nechovají správně.

Jejich snahou je dotyčná jedince naštvat, použili vulgarismus a možná ukázat, že jejich myšlenky jsou správné a že je třeba je pochopit.