Ajík

Proč Zoro v „Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka“ mluví?

A jak se tak stalo?

Odpovědi
marci1

Je to asi zajímavější. Má tam super „hlody“. Smolíkovi byli super. Byli to takoví předchůdci Simpsonových. 🙂

gecco

Je to pohádka – a autor ji tak napsal…
😉
Kdyby Zoro nemluvil, byl by tam – v podstatě, zbytečný.

anonym

Když Ládínek sestrojil vesmírnou loď Gulivera 5, se kterou putoval na nejrůznější planety, tak mu společnost při jeho cestách dělá pouze pes Zorro. A na co by byl Ládínkovi němý pes je zřejmé!

Kelt

Autoři , scénáristé a spol to tak určili. Jedná se o vymyšlené dílo, určené pro děti, i když některé hlášky pochopí člověk mnohem později. V pohádkách mluví i rostliny, každá postava má svou úlohu v daném díle. Děj nemůže být nijak složitý, je určený pro děti. Proto nechápu někoho, kdo se nad tímto pozastavuje.

anonym

Je to jeho přítel,proč by nemluvil,je to animovaný film.