CodexCz

Proč zombie nežerou zombie??

nic me furt nenapadá:D

Nejlepší odpověď
iceT

Protože zombie rády čerstvé,živé masíčko,nejlépe mozeček,a ten jak známo zombíci už nemají,tedy mají,ale už ne takový.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zom­bie

Další odpovědi
pl4toon

Protože by to pak nebylo zajímavý :D Kdo by točil film o zombie, kteří žerou zombie? Nejčastěji mají zálusk na krásnou holku, kterou zachrání sympatický hrdina, co všechny rozseká na maděru lopatou sebranou sežranému nesympatickému sousedovi.

mojitek

protože nechceme požírat -vlastní-…chápeš?