autacek

Proč zmizela otázka: „Může být za určitých okolností i obyčejná otázka trestným činem?“

Poradíte, v čem konkrétním porušovala zdejší pravidla?

Odpovědi
Mc Merkurion

… že se ještě divíš ??? (já jí nečetl, ale tady se v poslední době dějou moc zajímavý a nepochopitelný vě­ci)…

Rokio

Nevím. Nebyl k tomu žádný důvod. Podle mě autorovi dané otázky bylo ukřivděno.

zjentek

Nemusí porušit žádná pravidla a přesto nemusí být vhodná. K tomu kolikrát stačí, aby libovolná osoba někde na podobně založeném serveru s vysokou návštěvností záměrně zveřejnila „likvidační“, či reklamní hlášku- „navštivte Odpovědi a podívejte se, čím se tam zabývají“… a přiloží link na tuto tvou otázku ;)

JájsemRaibek

Ano může.
Např. se zeptám: Koupil jsem si na černém trhu 5g ciankáli, bude stačit, když toto množství nasypu ..... do čaje?
Zde by se mohlo jednat o trestný čin vraždy ve stádiu příprav.

ivzez

Řekla bych, že ze stejného nebo podobného
důvodu zmizí i tato otázka…

zjentek

Nemusí porušit žádná pravidla a přesto nemusí být vhodná… a jednoduše zmizí! ;D ;D ;D ;)